Shinobi Role Play
Uchiha ve Hyuuga klanlarına alım yoktur.
Diğer klanlara girmek için örnek rp atmalısınız ve oyuna başlamadan önce rehberleri inceleyiniz

Join the forum, it's quick and easy

Shinobi Role Play
Uchiha ve Hyuuga klanlarına alım yoktur.
Diğer klanlara girmek için örnek rp atmalısınız ve oyuna başlamadan önce rehberleri inceleyiniz
Shinobi Role Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki Deneme Görevi - 1

3 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Akatsuki Deneme Görevi - 1 Empty Akatsuki Deneme Görevi - 1

Mesaj tarafından Soujiro C.tesi Mart 27, 2010 12:43 pm

..Akatsuki Liderinin eline bir bilgi geçiyor ve mali işlerin kötü gittiğini söyleyerek,üyelere bir görev veriyor.Göreviniz B-Seviye bir keşişi bulup öldürmek.Daha sonra Kiri ile Suna arasındaki bir yerde ki değiş tokuş merkezine gidip 30.000 Ryou almak.Dikkat edin,değiş tokuşçu üçkağıtçı olabilir.Ve ölme riskiniz her zaman var..

-Katılanlar:(Tek üye var zaten xD)
-Kurokaze Katsura

Dm: Tabikide ben

Başarılar..
Soujiro
Soujiro
Site Admin
Site Admin

https://shinobirp.yetkinforum.com

Akatsuki Deneme Görevi - 1 Empty Geri: Akatsuki Deneme Görevi - 1

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura C.tesi Mart 27, 2010 1:13 pm

..Sabah erkenden kalkmıştım bu soğuk kayalıklarda.Üzerin çizik alın bandımı boğazıma geçirerek yüzüğümün takılı olduğu parmağı ovuşturarak gerindim ve akatsuki pelerinimi üzerime geçirerek dağınık saçlarımı arkama doğru attım.Yattığım yerin hemen yanında bir kağıt üzerinde not vardı.Zaman kaybetmeden kağıdı elime aldım ve okumaya başladım;

.Katsu.! Elime bir bilgi geçti ve gerçekten mali işlerimizle ilgilenecek biri gerek ,bu görevi başarabileceğini umuyorum.Görevin B-Seviye bir keşişi bulup öldürmek.Daha sonra Kiri ile Suna arasındaki bir yerde ki değiş tokuş merkezine gidip 30.000 Ryou almak.Dikkat edin,değiş tokuşçu üçkağıtçı olabilir.Ve ölme riskiniz her zaman var..Sana güveniyorum..

.."Pehh.Bana güveniyormuş..Ölmemi istediğini her zaman biliyorum.!Ancak görev görevdir.!"dedim kendi kendime ve killerle dolu iki çantamı belimin sağ ve sol taraflarına asarak,hızla sığınaktan ayrıldım ve öldürmem gereken keşişin adresine doğru yol aldım..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri
Kristal: 0
Seviye-Rütbe: A- Rank

Mesaj tarafından Soujiro C.tesi Mart 27, 2010 1:15 pm

Karşına yaşlı bir adam çıkıyor akatsukiyi bilmiyor olsa gerek ki sana "Sende kimsin lanet olası!" diye hakaret yağdırıyor.
Soujiro
Soujiro
Site Admin
Site Admin

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura C.tesi Mart 27, 2010 1:19 pm

"Sende kimsin lanet olası mı?!"

..Lanet ihtiyarın bu sözüne o kadar sinirlenmiştim ki onu öldürecektim."Ama dur.!" dedim kendi kendime.Yanlızca masum bir ihtiyar.Öldürmeye bile değmez.Evet annemi,annem olarak bildiğim kişiyi öldürdüm.Ama bu yanlızca bi hataydı.Yine de bu hata hayatımı değiştirmeye yetmişti.Off.! diye iç çektim..

-"Evine git ihtiyar,evine git.!"

..Gerçekten iyi bir adama benziyordu.Savunmasız birini öldürmek beni yanlızca daha da kötü yapardı.Söylediklerimi yeniden tekrar ettim.Eğer kabullenirse yoluma devam etmeye hazırdım.

-"Yalvarırım git ihtiyar.!Lütfen.!"
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Soujiro C.tesi Mart 27, 2010 1:36 pm

İhtiyar bu sözlerinle dalga geçmişti. "Sen git kızlarla oyna bakalım velet!!" diye bağırmıştı. Ardından "Hem benim gibi bir keşişle başa çıkamazsın" demişti. Anlaşılan aradığın kişi oydu.
Soujiro
Soujiro
Site Admin
Site Admin

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura C.tesi Mart 27, 2010 1:41 pm

.."Lanet olsun.!Bu ihtiyarı öldürmek zorundamıyım yani?!Hayır çözüm bu olamaz.!"diye düşündüm ve dudaklarımın arasından çıkan sözlerle bu işi bitirmeye çalıştım."Git işine ihtiyar.!"diye fısıldadım ve ekledim,"Öleceksen benim elimden değil ecelinle öl.!"dedim ve seri adımlarla ilerlemeye başladım.

Umarım arkamdan saldırmak gibi bir ahmaklık yapmazdı.Çünkü,çünkü bu kez onu gerçekten öldürüp,kellesiyle top oynardım.!

"Görüşürüz ihtiyar.!" dedim ve yürümeye başladım saldırmamasını umarak..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Soujiro C.tesi Mart 27, 2010 5:10 pm

Yaşlı adam senin arkandan laf ediyordu "Annenin yanınamı gidiyorsun aptal velet" tam o sırada karşına iri cüsseli biri çıktı ve sana çarptı. "Aptal kardeşim beyin özürlü birisini arıyorsan galiba o benim" diye fısıldadı kulağına.
Soujiro
Soujiro
Site Admin
Site Admin

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura C.tesi Mart 27, 2010 5:35 pm

.."Annenin yanınamı gidiyorsun aptal velet"..

..Bu sefer gerçekten kızmıştım.Geri dönüp onun kafasını koparmak istiyordum ama ayaklarıma söz dinletemiyordum.Yoluma devam etmeye çalışırken,arkamdan gelen ihtiyarın sesleriyle birlikte iri bir adama çarparak yere yığıldım..

"Aptal kardeşim beyin özürlü birisini arıyorsan galiba o benim"

.."Ne diyor bu aptal?!" dedim içimden.Düşüncelerimin arasındaki,ihtiyarı öldürme isteği henüz geçmemişti.Ayağa kalktım ve pelerinimin üzerine vurarak tozunu temizlemeye çalıştım.Daha sonra kafamı kaldırıp önümdeki iri adama bakarak,

-"Git işine aptal şizofren.!"

diye fısıldayarak,keşişin farkına varmadığı bir anda cebimden çıkarttığım kunai'yi ihtiyara doğru tüm gücümle fırlattım..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Soujiro C.tesi Mart 27, 2010 5:42 pm

İri yarı adam cebinden bir kunai çıkartıp senin kunaine fırlattı. Saldırın başarısız.
İri yarı adam "Doton: Shinju Zanshu No Jutsu" diyerek sana bir şeyler yapmaya çalışıyor.
Soujiro
Soujiro
Site Admin
Site Admin

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura C.tesi Mart 27, 2010 5:58 pm

..Lanet olası adam.!Kunaisini benimkine fırlatıp herşeyi berbat etmişti ölmeyi hakkediyordu..Kısa bir süre sonra duyduğum sesle kahkahalara boğulmamak için kendimi zor tutmuştum..

-"Doton: Shinju Zanshu No Jutsu"

Ahahaha.Beni D seviye bir tekniklemi yenecekti.Beni çok hafife alıyorlardı.Sonuçta ben bir akatsuki üyesiydim.İri adam yavaşça yerin dibine girmeye başladı.O yukarı çıkıp beni altına almadan önce bir şeyler yapmalıydım.

-"Doton:Domu.!"

diye bağırdım ve kaya haline gelen metalden sert elimle yere tüm gücümle bir yumruk attım..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master C.tesi Mart 27, 2010 11:42 pm

Yaptigin jutsu ile topragi paramparca ediyosun ve adam senin 2 metre önünde disari kunai ile cikmak zorunda kaliyor ve kunaiyi sana savuruyor.Ihtiyar dan ise su sözleri duyabiliyosun "Kasumi Juusha no Jutsu "

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 12:13 am

.."Lanet olası şizofren.!"diye fısıldadım kendi kendime.Onu öldüreceğime yemin edebilirdim.Daha sonra onu canlı halde kıyma makinasına atıp iyice ezecektim."Şerefsiz.!"..

..Elimede bir kunai ile birlikte savunma pozisyonu almıştım.Gözlerimin önünde kumun üstüne yavaş ve usulca çıkan adamın pis bakışları belirmişti.Bakıyor,bakıyor ve gülüyordu..

-"Hey Sen Lanet herif neye gülüyorsun?!"

diye bağırdım.İkiye karşı tektim.İlk önce hangisinin saldıracağanı düşünürken,iri adam harekete geçmişti bile.Elindeki kunaiyi asilce bana savurdu.Jutsularımı şimdi kullanmama gerek yoktu.Bu yüzden ayağımın altında bir miktar çakra toplayarak kendimi metrelerce uzağa fırlattım kurtulacağımı umarak.Bu sırada kulağımda yankılanan cızırtılı ses beynimde şimşek gibi çaktı,

-Kasumi Juusha No Jutsu.!

"Lanet olsun.!"diye iç geçirdim.Bu jutsu hakkında en ufak bir fikrim yoktu.Şu an elimden gelen tek şey ne olacağını beklemekti.Bir an da başımın dönmeye başladığını hissettim.Lanet olsun bu sıralar çok fazla oluyordu.Ama şu an bunu düşünürsem ölebilirdim.Kısa süre sonra gördüklerim karşısında şok oldum.Yaşlı,bunaktan etrafımda onlarca belirmişti.Peki neydi bu?Kage Bunshin mi?!Bundan ancak bir şekilde emin olabilirdim...

...Çakramın bir miktarını elimdeki kunaiye yükleyip tüm gücümle ortaya çıkan ihtiyarlardan birine fırlattım.İhtiyarı yarıp geçen kunaiyi izlerken,"Yok olmadı.Kage Bunshin değil.!"diye fısıldadım.Bu da yetmezmiş gibi,kunaiyi fırlatıp parçaladığım yaşlı adamın göğsündeki yarık tekrar birleşip hiç birşey olmamış gibi eski haline gelmişti."Öyleyse bu onu ölümsüz yapmaz mı?!" dedim kendi kendime..Daha sonra sözüme ekledim,"Tabi ya,anahtar kelime ölümsüz..Hiç bir kimse şu ana kadar dünyada ölümsüzlüğü yakalayamamıştır.Bu da bir çeşit göz yanılması olabilir.Tıpkı bir genjutsu gibi.!".

..Tek bir çarem vardı ve denemekten zarar gelmezdi..Gözlerimi kapattım ve ellerimi bir anda birleştirerek çakrama odaklandım ve bir anlığına çakra dolaşım yollarımı kapatmak için kendimi zorladım."Eğer başarabilirsem,bu genjutsudan kolay birşekilde kurtulabilirim."diye düşündüm..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 12:21 am

Aranizda 2 metre oldugundan kunai akatsuki kiyafetinde bir cizik aciyor.Genjutsudan kacma islemin basarili.

Gözlerini kapadigin anda iri adam önüne shunshinleniyo ve burnuna bir yumruk indiriyo suan havada yasli adama dogru gidiyosun.Yasli adam ise " Bu senin sonun olcak kücük, annenin yanina gidiyosun ! " dedikten sonra Goukakyu No jutsu diye bagiriyor.

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 12:37 am

"Ziktir.!Gitti güzelim pelerin.!"diyerek gülümsedim.Pislik adam pelerinimi yarmakla kalmamış,bütün gücüyle burnuma geçirip beni uzağa doğru fırlatmıştı.Bana vurduğu an bir saniye bile kaybetmeden elimi burnuma götürüp kanıyor mu diye yokladım.Kafamı etrafa çevirdim,tersten de olsa,ihtiyar adama doğru uçtuğumu farkedebiliyordum.Üstelik ayağım yere değmediğinden dolayı bir anda durup kendimi başka yere fırlatamazdım.

-"Seni şerefsiz pislik.!"

diye bağırdım tekrar.Artık birşeyler yapmam gerekiyordu.Bir süre sonra adamın ağzından çıkan sesle,kalbim seri bir şekilde atmaya başladı.

-"Goukakyuu No Jutsu.!"

..Adamın bana doğru fırlattığı dev bir ateş birikintisi bana doğru geliyordu.Ani bir hareketle elimi kılıcım "Kaminari" ye uzattım ve hızlı bir hareketle yere saplayarak durmaya çalıştım.Daha sonra ayak tabanlarıma bir miktar çakra daha vererek kendimi sağa doğru ittim ve adamın saldırısından kurtulmaya çalıştım.Eğer saldırıdan kurtulabilirsem,adamın attığı alev topu,arkamdaki iri,yarı deliye çarpıp onu buharlaştıracaktı.Ayaklarım yere biraz sürtündükten sonra,durmaya çalıştım ve orağım Kaminari'yi aramızda yaklaşık 4-5 metre adama doğru savurdum..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 12:45 am

Yapilan hareket basarili kilic yere batirilip yön degisiyo ama sol kolun hafif yaniyor.Önemli bir sey degil.Yasli adam hareketini görüyo ama yerden kalacak durumda degil.Bir anda yasli adamin yerine iri adamin geldigini görüyosun.Ellerini yere birlestirip Doryuu Heki diyor.Yasli adamda sasirmis durumda.Sonradan iri adamin goukakyu ona carpmadan hemen önce kawarimi ile yasli adamla yer degistirip hem goukakyu atlattigini hemde yasli adami korudugunu anliyosun.Iri adamda yorulmaya basladi.

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 1:04 am

"Lanet pislik.!Kolumu feci halde yaktı.!"diye sövdüm ihtiyara.Fırlattığım Orağım tam başarılı olacakken iri adam,bunağın yardımına gelmişti.Her ne kadar saldırım başarısız olsada şimdi istediğim kıvamda,bir aradalardı.Ellerimi birleştirerek seri bir biçimde handsealları yaptım ve,

-"Doton Kekkai:Doton Kekkai: Dorō Dōmu.!"

diye bağırdım ve onları yarım küre şeklinde bir birikintinin içine almaya çalıştım.Eğer başarılı olursam,çakraları sürekli emilecek ve bana aktarılacakti.Üstelik,yaptığım bu şeyi yoketmek için yaptığı jutsularda çakraya dönüşerek bana gelecekti..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 1:12 am

Yaptigin küre icinde hapis olan adam zaten az olan chakrasinin gittigini hissedince sana yalvarmaya basliyor.Onun chakrasini alarak kaybettigin chakrayi tamamladin.Adami öldürüp öldürmemek elinde birakirsan bayilacak.Yasli adam ise bu sefer son bir jutsu ile chakrasini zorluyor su sesleri duyuyorsun "Dai Endan"

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 1:27 am

.."Sana işini bitireceğimi söylemiştim.!"diye fısıldadım kendi kendime.Kendimi yeniden doğmuş gibi derin bir refah içerisinde hissediyordum.Derin bir nefes aldım ve elimde duran Kaminari'yi iri adama doğru savurarak kellesini uçurmaya çalıştım..

..Daha sonra kalın bir ses tonu ile,"Dai Endan.!"diye bağıran adamın kalın dudaklarının arasından çıkan alevler gözümü kamaştırmaya yetmişti.Bu Katon elementiyle yapılan bir SANNİN MOD tekniğiydi -.-.Bana değdiği anda buharlaştırabilirdi..Bu yüzden seri bir şekilde handsealları yapıp içten gelen bir sesle bağırdım,

-"Doton:Doryuu Heki.!"

..Oluşan Kayadan duvarın Dai Endanı engellemesini bekliyordum.Başarmamı umarak oluşan kaya duvarı arasından bana doğru gelen alev birikintisini seyre daldım..

..Daha sonra bir karşı saldırıya geçmek için handseallarımı yaptım ve,"Doton:Shinjuu Zanshu no Jutsu" sözlerini söyleyerek yerin dibine girdim ve yaşlı adamın ayaklarının altına ulaştığımı hissettiğim bir anda yukarı çıkarak onu toprak altına çekmeye çalıştım..(Bkz:http://naruto.wikia.com/wiki/Earth_Release:_Double_Suicide_Decapitation_Technique)
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 11:23 am

Adamin kafasini ucuruyosun ve aniden kopan kafadan kanlar fiskiriyo ve kiyafetine sicriyor.Yaptigin duvar ile Dai endan carpisiyor ve duvarda catlaklar olusarak bazi parcalari dökülüyor.Ama sen topragin altina coktan inmis durumdaydin.Yasli adam seni duvarin arkasindan göremedi.Jutsun basarili .

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 11:29 am

..Çaresizce yüzüme bakarak terlemeye başlayan adamın kafa hizasına getirdim kafamı.Biraz gülümseyerek,"Buraya kadarmış ihtiyar.!" diye fısıldadım ve taklalar atarak bir kaç metre geri gittim.İki elimlede belimde asılı olan çantaların fermuarını açtım ve elimi içine daldırarak biraz kil aldım.Avucumdaki eller killeri çiğnemeye başlamıştı bile..

..Bir süre sonra,killeri dışarı tüküren avuçlarımla birlikte,bende avucumu sıkarak onlara küçük bir örümcek şekli verdim ve adamın suratına doğru fırlatarak,örümcekleri yüzüne yapıştırdım.Zavallı adam,suratının tam ortasındaki örümcekle birlikte çok hoş duruyordu.Derin bir kahkaha atarak,

-Sanat Patlamadır.!

diye bağırdım ve ekledim;"Katsu.!"
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 11:33 am

Yaptiigin örümceklerle adamin kapasini paramparca ediyosun.Adami yanina alarak senden istenilen yere dogru devam ediyosun.

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 11:37 am

..İri adamın parçalanan yüzünü görmemek için gözlerimi kapattım ve elbisesinden tutup sırtıma aldım.Şimdi sırada yapılacak değiş tokuş noktasına gitmek vardı.Umarım adam,üçkağıtçılık yapmazdı.Bugün birini daha öldürmeye niyetim yoktu.Çabucak varmak için hızla yola çıktığımda bir şeyi unuttuğumu farkettim.Yine aynı hızda adımlarla geri dönüp,İri yarı adamın kafasınıda diğer elime aldım ve hızımı artırarak Kiri ile Suna arasındaki değiş tokuş noktasına doğru yol aldım..

..Bir ara,elimdeki kelle ile değişik değişik eğlenceler yapmayı düşündüm.Mesela futbol oynayabilirdim..Aaah.!Ne diyorum ben?!Sanırım şizofren olduğumu söyleyenler gerçekten haklı.!Her adımda hızımı dahada artırıyordum.Artık şu lanet görevi bitirip paramı almak istiyordum..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 11:41 am

Merkeze ulastin adami bulmak senin istedigin sekle birakiyorum.Ama merkeze girdiginde elinde sopalar bulunan kücük ceteler sana cok pis bakiyolar.Aldiris etmiyosun.Akatsukiyi tanidiklari belli.

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 11:53 am

..Nihayet merkeze ulaşmıştım.Lanet olası küçük çeteler ellerindeki sopalarla birlikte gözlerini bana dikmişlerdi.Ancak birşey yapabileceklerini sanmıyordum..Hızla değiş tokuş noktası olan bara doğru ilerleyip içeri adımımı attım ve barın tuvaletine girdim.İçerideki iki tane aşağılık pislerin gözleri bana bakarken,ben ise onların çıkmasını bekledim.Çıktıktan sonra,bir kabine girip duvara dokundum ve açılan kapıdan içeri adımımı attım.Attığım adımla birlikte,

-Hoşgeldiniz Katsura-sama.!

diye bir ses yankılandı kulağımda.

-"Oyun oynamaya gelmedim.Al şu lanet keşişi.!"

diyerek ihtiyarı uzattım ve diğer elimdeki iri adamın kafasını uzatarak,"Bu da hediyesi.!" dedim gülümseyerek..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 12:34 pm

Adam pis bir gülümsemeyle sana parani veriyor.Disari ciktiginda ise merkezdeki her normal kisinin gittigini ve her yeri de O cetelerden kapladigini görüyosun 30 kisi var. 1 kisi ise ninja.Sana bakiyolar.Sunu duyuyorsun."Parayi ver bakalim kücügüm Ahahaha !"

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 12:38 pm

.."Lanet olsun benim dertlerim bitmez mi?!"

..Bu kez uyarmayacaktım ve onu direkt olarak öldürücektim.Üstelik daha önce hiç denemediğim bir teknikle..2 elimide kil çantalarıma daldırdım ve biraz kil yutmaları için bastırdım.Ancak kil bombalarını oluşturmaları zaman alacaktı.Bu yüzden onları oyalamak için birşeyler düşünmem gerekiyordu.Hemen ellerimi birleştirdim ve,

-"Sensatsu Suishô.!"

diye bağırdım.Onlarca su iğnesinin 30 tane ahmağa giderken havada süzülüşünü seyrettim..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 12:40 pm

Yaklasik 10 tanesi yere yigiliyo.Digerleri ev kenarlarina falan saklanarak kurtuluyor.Ninja olan yernden bile kipirdamiyor.Bu adamda bisiler var.diger geri kalanlar her yönden sana dogru ilerliyolar.

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 12:47 pm

..Avuçlarımdaki eller killeri şekillendirmeyi başarmıştı.Dışarı tükürmeleriyle birlikte bende avucumu sıkarak ona bir kuş şekli verdim.Daha sonra 1-2 metre önüme doğru fırlatarak fısıldadım,

-"Shī Tsū-C2.!"

..Daha sonra ellerimi birleştirerek birşeyler mırıldandım ve minicik kuş heykeli kilimi dev bir kuşa dönüştürerek.Üzerine atladım ve yukarı doğru yükseldim..

-Ancak bu böyle bitmezdi.İki elimide tekrar killerin içine soktum ve biraz kil çiğnedikten sonra onları çok hızlı ve dört kanatlı kuşlar haline getirip,aşağı o lanet ninjanın yanına fırlattım.İyi yakınlaştığını düşündüğümde,

-"Shī Wan.! Katsu.!"

diye bağırarak onu öldürmeyi umdum.!
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

Mesaj tarafından Dungeon Master Paz Mart 28, 2010 12:56 pm

Yerdeki adamlar cabukluguna sasirarak geri cekiliyolar 5 kisi kaciyor.Geri kalan 15 kisi korkmus durumda.Ninja ise gelen bombalara su sekilde karsilik veriyor." Chidori Senbon" ardindan ise " O para bana lazim bana vercekmisi vermicek misin ? Bana karsi sansin yok raiton la daton senin icin pek ic acici degil "

Dungeon Master
DM - Hakem
DM - Hakem

Mesaj tarafından Kurokaze Katsura Paz Mart 28, 2010 1:11 pm

..Lanet olası adam.Chidori Senbon biliyor.!Tek çarem kalmıştı.Dev kuşumla yere kadar,tam adamların köşesine indim ve para çantasını alıp koşmaya başladım.Bu işlerini bitirecekti.Değiş Tokuş noktasını ve barı yok etmem gerekse bile bu görevi tamamlayacaktım..

..Yeterince uzağa koştuğuma tatmin olunca durdum ve gülseyerek saçlarımı geri attım..Daha sonra yüksek bir sesle,

-"Hey aptal ninja,benim sanatım seni yenecektir.Ve sanat patlamadır.!"

diye bağırdım.Aramızda 50 metre felan olmalıydı.Ancak arazi boz olduğundan sesim yangılanıp onun kulağına kadar gitmişti.Üstelik kuşum orta boylu olduğu için patlaması bana yetişmeyecekti.Ellerimi birleştirerek,

-Katsu.!

diye bağırdım..
Kurokaze Katsura
Kurokaze Katsura
Akatsuki
Akatsuki

Shinobi Bilgileri

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics